anzer poleniAnzer  Poleni

Anzer poleni kullanımı

Polen zerreleri lüzumlu ( Vital) maddeleri ihtiva ederler. Bu zerrecikler üç tabakadan müteşekkil polen kabuğu içerisinde uzun müddet canlılıklarını ve besin değerlerini muhafaza ederler. Bu kabuklar tatlı ortamlarda daha kolay çatladığı için tatlı maddelerle, özellikle balla birlikte alınması tavsiye edilir. Ilık süte katarak da alınabilir. (her hangi bir  şeye karıştırmadan kendi haliyle de yene bilir.)

Anzer poleni’ni :   Aç karnına, kahvaltıdan en az 1 saat önce almanızı tavsiye ederiz.

Günlük düze bir seferde alınabileceği gibi, Sabah kahvaltısından 1 saat önce , öğle –akşam yemeklerinden 1 saat , gece yatarken yemeklerden 1saat önce de bölünmüş düzeler halinde  alınabilir.

MUHAFAZASI
Serin ve  rutubetsiz bir yerde tercihen ambalajı içinde buzdolabında muhafaza ediniz. Cam kavanozdaki polenleri ise kapalı şekilde  buzdolabında saklayınız. Anzer Poleni’ni -18 de buzdolabinda gavanozda işik almıyacak şekilde muhafaza ederseniz,  Anzer Poleni çok taze ve canılı kalacaktir

Billim Adamlarına göre Pölen ve Pölenin faydalari  :

organik polen

Arı polen taşıma

Sabah, öğle ve akşam bol vitamin almak için polen yiyiniz. Ilık süt, çay, kahve yada suya karıştırılır veya doğrudan yenilir. Günlük normal miktar bir çay kaşığıdır..

Anzer Poleni Faydaları

Anzer Poleni Anzer balı ile karıştırılıp kullanılabilinir…

Anzer Poleni ılık süt ile karıştırılıp kullanılabilinir.

Anzer Poleni olduğu gibi büyük küçük ve bebeklere olacak şekilde  Anzer Poleni kullanım talimatindaki gibi de kullanılır.

Anzer Polenini Anzer Balı, Arı sütü, Propolis, Çörek otu, zencefil ile karıştırılarak kür halinde de kullaanılabilinir…

anzerpoleni

Anzer Poleni 400 gr

anzerpoleni

Anzer poleni 200 gr

anzer polen

Anzer poleni 100 gr

470 tl

250 tl130 tl