Anzer Arı Ürünleri

Propolis Faydaları

Propolis şartları

Doğal Propolis

Propolis Faydaları

Propolis 21’inci yüzyılın ürünü olan ve  akıl almaz özellik, üstünlüklere haiz bir arı ürünüdür. Propolis konulu bugüne değin her ülkede binlerce üniversite araştırması yapıldığını belirtmek ürünlerin önemini göstermeye yeterli olabilir. Bu sayfada propolisin yararları, içeriği, kullanım şekilleri ve saklama koşulları ile ürünü kullananların birinci elden tanıklıkları yer almaktadır..

İlgili Yayınlar

Propolis Faydaları” üzerine 7 düşüncesi

 1. Şenol yıldırım dedi ki:

  Ülseratif kolit var propolisi denemek istiyoruz. Hangi çeşidini öneriyorsunuz. Hangi dozda kullanmak gerekiyor.

 2. Eylem Öcal dedi ki:

  Merhaba
  Benim 7 yaşında kas hastası bir yeğenim var . Daha önce farklı marka propolis ürünlerinden kullandım.Sizin sitenize tesadüfen denk geldim. Hasta ve hasta yakınlarına karşı duyarlı yaklaşımınız bana çok samimi geldi ve sizden bununla ilgili destek almaya karar verdim. Bana kemik ve kasları güçlendirebilecek hangi ürününüzü tavsiye edersiniz. Teşekkür ederim.

  1. anzerbali dedi ki:

   Merhaba Eylem hanım Öncelikle hastanıza geçmiş olsun Allahtan acil şifalar dilerim. Arı ürünlerinin her ürünü faydalıdır. her ürünün kendine öz bir özel faydasi vardır.. Ancak ürünlerimiz bira pahalı olması nedeniyle tüketicilerimize şu üründen şu kadar alın diyemiyoruz.. bizim size Tavsiyemiz Anzer Apitera dediğimiz karışımımızı kullanmanızdır..

   sitemizde Anzer Apitera ile ilgili 1 kğ bala uygun oranlarımız bulunmaktadır..
   1 kğ Anzer Balına
   1000 gr katı exrakt propolis.
   100 gr Arı sütü
   400 gr Polen
   ve 30 gr çörek otu yağı ve yada çörek otu , ve 15 gr zencefil, 15 gr Tarçın ekleyerek sabahleyin açkarnına yemeklerden bir saat önce bir tatlı kaşığı şeklinde kullanabilirsiniz…

   1. Kübra K. dedi ki:

    Merhaba, ben kilo almak istiyorum ve propolis önerdiler. Sizce hangisini almalıyım?

    1. anzerbali dedi ki:

     PÖlen almanızı tavsiye ederim, propoliste alabilirsiniz
     100 gr katı ekxraktı alınız..

 3. yasemindiken dedi ki:

  Katı propolis aldım.Nasıl tüketmeliyiz.

  1. anzerbali dedi ki:

   MERHABALAR YASEMİN HANIM EN İYİ KULLANIM İÇİN BALA KARIŞTIRARAK SABAH AKŞAM BİRERE YEMEK KAŞIĞI YETİŞKİNLER İÇİN AÇ KARNINA TÜKETİNİZ ÇOCUKLAR İÇİN İSE SABAH AKŞAM BİRER TATLI KAŞIĞI

Bir cevap yazın