S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ

Gönderildiği yer: Anzer Balı | 2

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ ‘mizle ve  Rize İkizdere Anzer Ballı köyüzle  uzaktan ve yakından  alakası olmayan şahısların anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz. Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan kooperatifimizin logosunu ve markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız..Unutulmasın ki Kooperatifimiz dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA  Anzer balı Tahlili yapmamaktadır..Anzer Balının Satış yetkisi kooperatifimize ayittir… Muhtarlığımızın aldığı kararla, dışarıdan yabancıların köye arı kovanı girişi yasaklanmıştır..

HACETTEPE UNİVERSİTESİ

 • Hacettepe universitesi bireysel şahıslara Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.
 • Anzer Balının Tahlili sadece ve sadece Hacettepe üniversitesinde yapılmaktadır,
 • Hacettepe Universitesi 1978 Yılında Anzer Balı Florasını incelemiştir.
 • ülkemizin farklı üniversiteleri örneğin: Ege üniversitesi gibi universiteler Anzer balı florasını Anzere gelipte incelememişlerdir..
 • Anzer balının Tahlilleri bu gibi farklı universitelerde yapılamamaktadır.
 • ANZER BALI‘nın satış yetkisi S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZE AİTTİR.

HAKİKİ ANZER BALI ÜRETİMİ

Anzer Yaylasina dişaridan Yabancı Arı kovanı girişi yasaktır,
Bir balın Anzer Balı olabilmesi için Anzer Yaylasında üretilmesi gerekir,
Anzer Yaylasinda Ağaç yoktur, Ağaçsı  bitkiler de yetişmemektedir,
Anzer Balını diğer yaylalardan ve komşu yaylalardan ayıran en büyük özellik endemik çiçek tür çeşitliliğidir,
Anzer Balı; Anzer yaylasina özel endemik ve otsu bitkilerden üretilen bir baldır,
• Anzer Balı kestane balı, deli bal, komar balı, çifin balı gibi acı bir bal değildir,
Anzer balı damak tadı ve hoş kokusuyla rahası çok yoğun özel olan mükemmel bir baldır.

Anzer Balı yöreye özel Kafkas arıları tarafından üretilmektedir,
Anzer balı sadece Anzer yaylası sınırları içerisinde üretilir,
Anzere yakın komşu yaylalarda bitki örtüsü farklıdır, ağaçsı, ormansı bitkiler çoğunluktadır,
• Bu yaylalarda üretilen ballar anzer florasına uygun olmayan farklı yayla ballarıdır,
 ANZER balı bilhassa doktorların tavsiyesiyle tedavi amaçlı hastalar için önerilen bir baldır.

• Tüketicilerimizden ricamız S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZşında . şahıs firmalardan, ve HACETTEPE UNİVERSİTESİnde TAHLİL OLMAYAN bal almayınız..

Unutmayınız ki şahıs firmalardan alacağınız Anzer Balı  HACETTEPE TAHLİLİ OLMAYAN, HEYET HUZURUNDA DOLUMU YAPILMAYAN  BİR BAL OLACAKTIR..

Anzerli Arıcılar ürettikleri Anzer ballarını kooperatimize getirerek kendilerininde ortağı olduğu S.S. ANZER BALLIKÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  Aracılığıyla ürünlerini pazarlamaktadırlar.


S.S. Anzer Ballıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifimiz ile ilgileri olmayan, Anzerli ve Anzer Yaylasinda Bal üretme hakkı olmayan, Aşağıda web sayfaları olan şirket, şahıs ve kuruluşları kamuoyunun bilgisine sunuyoruz..

 1. http://www.anzerbalisatisi.net/
 2. http://www.baldudak.net
 3. http://www.anzerhaya.com
 4. http://anzerbalisifa.org/
 5. http://www.birtat.com.tr/rize/rize_anzer_bali.htm
 6. http://anzerkooperatifbali.blogspot.com.tr/2013/06/anzer-bal.html
 7. http://ureticidentuketiciye.com/index.php?r=site/ureticiDetay&id=37&iform=on
 8. http://www.efita.org/Agriculture/Health-Food/Anzer-Honey-Turkish-details-29411.htmlhttps:/
 9. http://anzerbal.blogspot.com.tr/p/anzer-bal-nerede-uretilir.htmlhttp://www.anzerbalisifa.org/
 10. http://www.quoka.de/alles-moegliche/alles-moegliche/c0100a95922340/anzer-honig-1000g-tuerkischer-honig.html
bir şey ……

 

 

 

Etiket :  anzer balı kooperatifi, anzer bal kooperatifi, anzer kooperatifi, anzer balı, anzer bali, anzer, anzer kooperatifi başkanı, anzer bal, anzer polen, anzer balı fiyatı, anzer kooperatifi adresi, anzer kooperatifi telefonu, anzer balı kooperatif,

Related Post

Bir Yanıt

 1. Nilgün
  | Cevapla

  Merhaba ben Danimarkadan Nilgün.
  Anneme iki ay önce rahim kanseri teshisi kondu. Annem 67 yaşında.
  Bu yaşına kadar hiç bir hastalığı olmayan annem 3 ay önce iki tane kalp damarında video kriz geçirdi stent yani yüzük takıldı. 1 ay önce rahim, yumurtaliklar ve test icin lenf düğünleri alındı… cok dua ettik. Ameliyat basarili geçti ancak rahim duvarinın kan kanalında iki kanser hücre görünüyor. Dua. Tıp ve bitkisel olarak neyapılabilir derken bal zencefil zerdacal cörek otu karisimini dinledik. Bunun icin en iyi balı almak isterken anzer balını bulduk.. 4 kilo mühürlenmis olarak sizin balinizi aldık.. anneme uyuguluyoruz ameliyat okuduktan on gün sonra basladık.. ancak elimize geçti… sormak istediğim şey.. faydaları..
  Anneme kemoterapi tavsiye ettiler doktorların bir kaçı gerekli görmedi ancak kendi doktoru bu hastanın kendi annesi olması durumunda kemoterapi tedavisi görmesini isterdim emin olmak için dedi… siz karar verin dedi.. bizde her açıdan düsünüyor karar vermeye calisiyoruz.. bu balın nimeti anneme ne önerir acaba.. herseye karar veren Allah cc.. sizin tecrübenüz nedir.. Allah cc rızası için yardımcı olabilirmisiniz..
  Allaha emanet olun teşekkürler..

  • anzerbali
   | Cevapla

   Değerli Kardeşim Öncelikle Annenize geçmiş olsun dileklerimi iletir. Allahtan acil şifalar dilerim… Kardeşim bizler Hakiki Anzer Balı olarak Kaliteli bir satıyoruz ancak ürünlerin hastalarda kullanımı ile ilgili bizlerin bir yorum yapması doğru değildir.. şöyleki dokktorlar bazı hastalarına bal önerirken bazıları önermiye biliyor..Çünkü bu hastanın tedavisiyle ilgili olabiliyor..yani bizler doktor edasıyla konuşarak şu hastaya şu şekilde kullanın diye bir yorum yapamayız…, bunu doktorlarınıza sorarak bilgi alabilirsiniz… bizlerin sorumluluğu buradan talepte bulunduğunuz bal için hakikirliği ve güvenirliğidir bizler S.S ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ OLARAK BALLARIMIZI HACETTEPE UNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ BÖLÜMÜNDE TAHLİL ETTİRİRİYORUZ YANİ BALLARIMIZ GARANTİLİ HAKİKİ ANZER BALIDIR..

   Propolis, Arı sütü bunlarda kaliteli bir üründürler.. ama yinede bunlarla ilgili bir karışım önerebiliriz ancakk yinede hastanıza kullanacaksanız doktorunuza sormanızı tavsiye ederim…

   Hastanıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir sağlık ve esenlikler dilerim…

Bir Cevap Yazın