Anzer Arı Ürünleri

Anzer balı ne kadar? Anzer balının faydaları nelerdir?

Anzer balı fiyatı ne kadar? Dünyaya nam salan Karadeniz’in Rize, İkizdere Anzer Yaylasının bu ünlü balı 2020 fiyatının ne kadar olduğu takipçilerini merak ettiriyor. İşte neden Anzer balı bu fiyata?

Bal insan vücudu için son derece kıymetli ve önemli bir besindir. Karadeniz’in Anzer balı ise hem lezzeti hem de tam bir vitamin deposu olmasıyla bir şifa kaynağıdır. Günde yalnızca bir kaşık tüketilmesi gerektiğini belirten uzmanlar Anzer yaylasının doğallığı ve florasının zenginliği sebebiyle Anzer bal, polen ve propolisinin sağlık yönünden çok önemli olduğunu belirtiyorlar.

Anzer balının fiyatı ise diğer ballara göre çok yüksek. Peki neden?

Anzer balı 2020 fiyatı kooperatifimiz güvencesinde kilosu 1000₺ olarak satılmaktadır. Diğer yörelerde kovanda 15-20kg bal sağılırken Anzer Yaylasına konuşlandırılan kovanlardan 3-6 kg arası bal sağılmaktadır. Yaylaya yöreye uyum sağlayacak, iklimine dirençli Kafkas arısı içeren kovanlar temmuz ayında yerleştirilmekte ve eylül ayında kaldırılmaktadır. Sezonun kısa oluşu, endemik çiçeklere sahip multifloranın oluşu, çıkan balın rekoltesinin az olması, çok talep görmesi, bal kalitesinin en tepesinde olması balın fiyatını belirlemektedir.

Anzer balının faydaları nelerdir?

Antioksidan ve vitamin yönünden zengin olan Anzer balı hücrelerin ve cildin genç kalmasına yardımcı oluyor.

Anzer balı ölçülü tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendirir.

Potasyum yönünden zengin olan Anzer balı kalp ve damar sağlığı için önemlidir.

Anzer balı sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.

Yapılan bilimsel çalışmalar Anzer balının birçok kanser türüne karşı koruyucu olduğunu kanıtlamıştır.

ORJİNAL VE GÜVENİLİR ANZER BALINI MAĞAZAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ

Anzer Bali Kooperatifi
Kapat

Anzer Balı 1000 gr

 1.000,00

Anzer Balı

Anzer balı Dünyaca meşhur Rizenin ikizdere ilçesi Anzer balliköy yaylasında üretilir.. Ürünlerimiz Hacettepe universitesin den Tahlilli , Etiketli,Ts Onaylı, Markalı, Mühürlü , Çift ganati bantlıdır.. Ayrıca Ürünün üzerinde Karekodu bulunmaktadır.
Ürünümüz 1kğ lık gavanozlarda paketlenmiştir. Garantili tescilli ürünlerdir.

Anzer Balı 500 gr

 500,00

Anzer Balı

Anzer Balı Dünyaca meşhur Rizenin ikizdere ilçesi Anzer balliköy yaylasında üretilir .. ÜrünümüzHACETTEPE ÜNİVERSİTESİNDETahlilleri hazır garantili ürünlerdir.

SS ANZER İKİZDERE BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ ANZER BALIMarkasiyla Tescillendi ... DİKKAT !!!!!! DİKKAT !!!!!! DİKKAT !!!!!!

Hacettepe Universitesi KOOPERATİF Disinda BİREYSEL sahislara ANZER BALI tahlili YAPMAMAKTADIR .. . İnternet üzerinden site açarak Anzerli olmayan bazıs şahısların Anzer Balı satişi diyer sitesi açtıkları, Anzer balı sattıkları yaklaşıyor. bu şahıslar ANZERLİ OLMAYİP Sattıkları Ürünler Anzer florasına uygunluğu kesin ürünlerimiz.Siz değerli Tüketicilerimizin bilgisine arz ettik.

 

Anzer Balı 250 gr

 250,00

Anzer Balı

Rizenin ikizdere ilçesi Anzer Ballıköy yaylasinda üretilmiştir.. S.S ANZER BALLI KÖYÜ KOOPERATİFİ Ürünüdür.Tahlilleri HACETTEPE UNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESI BIYOLOJI BÖLÜMÜNDE  Pr Dr. Kadriye SORKUN Tarafından Tahlilleri yapılmış, Tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı ürünler olup Rize Tarım il müdürlüğü denetiminde  ve en az 4 kişi olmak üzere heyet huzurunda dolumu yapılan garantili ürünlerdir.

Bir cevap yazın